UNIWERSBUD S.A.
STRONA GŁÓWNA
FIRMA
DOMY
MODUŁOWE
BUDOWNICTWO
PROJEKTOWANIE
ZASTĘPSTWO
INWESTYCYJNE
TRANSPORT
USŁUGI SPRZĘTOWE
KONTAKT
DANE FIRMY - KONTAKT
ZREALIZOWANE  INWESTYCJE
BUDOWNICTWTO

  Firma powstała w 1990 roku z założeniem świadczenia usług budowlanych w sektorze mieszkaniowym. W okresie 22 lat działalności, zrealizowaliśmy wiele projektów mieszkaniowych jak również przemysłowych, sportowych, sakralnych, z konserwacją zabytków włącznie.    

      Obecnie UNIWERSBUD DEVELOPMENT Sp. z o.o. posiada bardzo duży potencjał budowany, dysponując doświadczoną kadrą inżynierską, kilkudziesięcioosobową kadrą etatowych pracowników z wieloletnim doświadczeniem, reprezentujących każdą branżę budownictwa. Posiadamy własny sprzęt, łącznie z żurawiami wieżowymi, umożliwiający kompleksową realizację praktycznie każdego zadania budowlanego.

     Budujemy budynki w technologii tradycyjnej lub żelbetonowej, łącznie z garażami podziemnymi w ściankach szczelinowych i kilkanaście kondygnacji nadziemnych wraz z instalacjami wewnętrznymi  i wykończeniem „pod klucz”. Wykonujemy podziemną infrastrukturę techniczną:  kanalizacje sanitarne i deszczowe, grawitacyjne i ciśnieniowe, drenaże i odwodnienia, wodociągi, gazociągi, linie SN i NN z trafostacjami i złączami. Wykonujemy drogi i parkingi wyłożone kostką betonową lub z nakładką asfaltową i wiele innych prac budowlanych.
 
      Do każdego projektu zleconego nam przez Inwestora podchodzimy indywidualnie, sporządzając wyceny na podstawie dokumentacji projektowej, gwarantując niezmienność cen w czasie jego realizacji, terminowe oddanie obiektu i udzielenie gwarancji na wykonane prace. 

    Zapraszamy do współpracy.