UNIWERSBUD S.A.
STRONA GŁÓWNA
FIRMA
DOMY
MODUŁOWE
BUDOWNICTWO
PROJEKTOWANIE
ZASTĘPSTWO
INWESTYCYJNE
TRANSPORT
USŁUGI SPRZĘTOWE
KONTAKT
O NAS
ZREALIZOWANE  INWESTYCJE
Przedstawiamy kilka wybranych inwestycji, zrealizowanych w ciągu 22 lat nieprzerwanej działalności  przez UNIWERSBUD DEVELOPMENT Sp. z o.o.

•    Sochaczew - 1992
Budowa dwóch stacji paliw dla inwestora indywidualnego. Budynek stacji, konstrukcje stalowe, drogi dojazdowe.

•    Sochaczew - 1993
Budowa fabryki zdrowej żywności dla inwestora austriackiego firma Helmar. Budowa obejmowała wykonanie hali w konstrukcji stalowej, roboty ziemne i żelbetowe, budynek biurowy.

•    Warszawa - Ursus - 1993
Współpraca przy realizacji dwóch jedenasto - kondygnacyjnych budynków mieszkaniowych, zlokalizowanych w osiedlu Miś Bis. Zakres: prace ogólnobudowlane, wykonanie i montaż elementów ślusarskich, montaż stolarki okiennej oraz wykonanie i montaż ściennych elementów drewnianych.  >>>galeria>>>

•    Magdalenka - 1993/94
Realizacja na zamówienie inwestora prywatnego dworku o powierzchni 350 m2. Kompleksowa realizacja inwestycji - wykończenie pod klucz wraz z zagospodarowaniem terenu.  >>>galeria>>>

•    Warszawa, ul.Głuszca - 1994/95
Realizacja dwóch budynków mieszkalnych dla inwestora prywatnego. Budynki wolnostojące o powierzchni po 220 m2 wraz z zagospodarowaniem terenu działki, doprowadzeniem mediów i wykonaniem pod klucz. Firma nasza wykonała prace budowlane i instalacyjne oraz przekazała budynki do użytkowania.  >>>galeria>>>

•    Warszawa - Imielin, ul. Pustułeczki, Makolągwy  - 1994/96
-   Rozbudowa połączona z remontem budynku jednorodzinnego na zamówienie inwestora prywatnego. Zakres prac obejmował przebudowę od fundamentów po wykończenie pod klucz.
-   Budowa trzech segmentów w zabudowie szeregowej na zamówienie inwestora prywatnego. Segmenty o powierzchni po 300 m2 każdy. Wykonanie budynków w stanie surowym.
-   Budynek mieszkalny o 24 lokalach wg projektu pracowni JEMS.  Wykonanie budynku w stanie surowym.  >>>galeria>>>

•    Warszawa, ul. Wąwozowa -1996
Budowa zespołu budynków cztero i jedenasto kondygnacyjnych, łącznie 88 lokali. Zakres prac obejmował prace ogólnobudowlane i instalacyjne oraz wykończenie pod klucz wraz z glazurami i parkietami w poszczególnych lokalach, od stanu surowego otwartego do przekazania do użytkowania.  >>>galeria>>>

•    Secymin - 1997/2000
-   Prace konserwatorskie drewnianego kościoła zabytkowego, połączone z generalnym remontem wieży.
-   Nasza firma nieopodal wybudowała nowy kościół oraz plebanię w stylu starego zabytkowego dworku. Prace obejmowały prace ogólnobudowlane i instalacyjne, zagospodarowanie i ogrodzenie terenu oraz wykonanie podłączeń wszystkich mediów.  >>>galeria>>>

•    Warszawa, ul.Ryżowa – 1998/2000
Osiedle mieszkaniowe realizowane w systemie deweloperskim. Osiedle składa się z zespołu 16 segmentów szeregowych o łącznej powierzchni 3.296 mpu. UNIWERSBUD  jest autorem projektów, Generalnym Wykonawcą budynków jak i całej infrastruktury technicznej. Osiedle jest zamknięte, każdy z segmentów posiada własny ogródek oraz garaże i pomieszczenia gospodarcze.  >>>galeria>>>

•    Warszawa, ul.Wóycickiego - 2001
Budowa osiedla mieszkaniowego realizowana w systemie deweloperskim, składającego się z czterech domów wielorodzinnych, po osiem mieszkań w każdym i jednego bliźniaczego z dwoma mieszkaniami, łącznie 32 mieszkania o pow. 4.416 mpu. Opracowanie projektów i uzyskanie pozwoleń na budowę, wykonanie pełnej infrastruktury technicznej, wraz z przyłączeniem mediów i wykonaniem mieszkań pod klucz. 
>>>galeria>>>

•    Warszawa, Wilanów - 2001/2002
Kompleksowa – z projektami – realizacja budynku mieszkalnego  wolnostojącego o pow. 369 m2 wraz z zagospodarowaniem terenu działki, doprowadzeniem mediów i wykonaniem pod klucz.  
>>>galeria>>>

•    Warszawa, ul.Farysa - 2002
Zamknięte osiedle mieszkaniowe z własną infrastrukturą, ogrodzone, strzeżone. Inwestycja realizowana była w systemie deweloperskim i generalnego wykonawstwa. Składa się z czterech segmentów trzy lokalowych, łącznie 12 lokali o pow. 1.112 mpu.  
>>>galeria>>>

•    Osiedle "Park nad Strumykiem" – Józefosław 2000/2004
Osiedle mieszkaniowe składające się z 51 mieszkań w pięknych budynkach trzyrodzinnych i 29 segmentów szeregowych o łącznej pow. 11.751 mpu. zaprojektowane i wybudowane przez UNIWERSBUD  Pełna infrastruktura techniczna wraz z dwoma trafostacjami, placem zabaw dla dzieci, drogami dojazdowymi. Większość mieszkań i segmentów wykonana „pod klucz”.  
>>>galeria>>>

•    Warszawa, ul. Marszałkowska - GALERIA 77- 2004
Remont i przebudowa lokalu dla firmy z branży elektronicznej. Obiekt o powierzchni 850 m2. Wykonanie projektów, wyburzeń wewnątrz lokalowych, aranżacja wnętrza, prace instalacyjne i budowlane na bardzo wysokim poziomie, do stanu „pod klucz”.  
>>>galeria>>>

•    Warszawa - C.H. Arkadia - 2004
Wykonanie aranżacji punktu FOTO-STOP. Zakres prac obejmował: wykonie witryn, montaż rolety stalowej, ustawienie ścianek działowych, wykonie sufitów podwieszanych oraz kompletnych instalacji wewnętrznych.

•    Warszawa – ul Jana Kazimierza - 2007
Demontaż i wyburzenie budynku biurowego w konstrukcji żelbetowej i stalowej, z odzyskaniem wielu elementów instalacyjnych i elewacyjnych budynku.
>>>galeria>>>

•    Warszawa – Wola - 2007/2008
Wykonanie konstrukcji żelbetowej budynku mieszkalnego o 2 kondygnacjach podziemnych i 8 nadziemnych, przy użyciu własnego sprzętu – żurawi wieżowych. 
>>>galeria>>>

•    Bydgoszcz – hotel „Słoneczny Młyn” - 2008/2009
Wykonanie prac wykończeniowych, obejmujących skomplikowane sufity podwieszane oraz ścianki i zabudowy gipsowe.  
>>>galeria>>>

•    Warszawa – ul. Płochocińska - salon IVECO – 2008/2009
Kompleksowa aranżacja starych budynków przemysłowych na salon sprzedaży i servisu samochodów IVECO. Prace wyburzeniowe, ogólnobudowlane, instalacyjne, drogowe i ślusarskie. 
>>>galeria>>>
 
•    Ożarów Mazowiecki – budynek biurowy dla BAKOMA S.A. - 2008/2009
Budynek biurowy o 5 kondygnacjach z pełną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu. Wykonaliśmy kompletną dokumentację projektową, uzyskaliśmy w imieniu Inwestora wszelkie zgody i pozwolenia, wybudowaliśmy budynek w technologii żelbetowej i stalowej wraz z instalacjami wewnętrznymi do stanu „pod klucz” i przekazaliśmy do użytkowania. 
  >>>galeria>>>
 
•    Nadarzyn – Stara Wieś 2007/2013
Osiedle 153 domów jednorodzinnych wolnostojących. Opracowaliśmy plan zagospodarowania terenu, podział geodezyjny, projekty branżowe sieci uzbrojenia wewnętrznego z pozwoleniami na budowę. Obecnie budujemy pełną infrastrukturę techniczną wraz z drogami, przygotowując teren pod budownictwo mieszkaniowe. 
>>>galeria>>>  

•    Sochaczew  Malanowo 2012/2014
Budynek warsztatu ślusarskiego wraz z zagospodarowaniem ternu. Realizacja obejmowała kompleksową obsługę inwestycji od warunków zabudowy poprzez projektowanie wielobranżowe, budowę, przekazanie do użytkowania.
.